Equip tècnic


Pepa Martínez, Direcció

Eixos: Drets, llibertats i convivència
pmartinez@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Montse Santolino, Coordinació

Comunicació, Codi Ètic, Eix de Comunicació i Eix de Pau
msantolino@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Georgina Casas

Eix d’educació i Eix de Migracions
gcasas@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Dani Gómez-Olivé

Eixos: Incidència institucional, Empresa i drets humans i Justícia ambiental
dgomezolive@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Víctor Yustres

Comunicació i Eix de Comunicació
vyustres@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Isabelle Torallas

Projectes i Eix de Feminismes
itorallas@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Laura Rubio

Serveis i Grup de treball de voluntariat internacional
lrubio@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Núria Pujantell

Gestió i Administració
npujantell@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…

Judith Membrives

Digitalització
jmembrives@lafede.cat
I la seva cançó per compartir…